Świeczniki

Filtruj wg ceny

Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

ŚWIECZNIK CERAMICZNY SREBRNY RITA MONDEX HTRD2010

ŚWIECZNIK CERAMICZNY SREBRNY RITA MONDEX   Składa się z ceramicznej nóżki i szklanego klosza. Dodatkowo całość ozdobiona jest srebrnymi wstawkami. Będzie wspaniałą ozdobą na każdym stole w jadalni. Wystarczy włożyć świeczkę, rozpalić ją i w domu zapanuje wspaniały klimat. Może być ozdobą w każdym pokoju. Stylowe wzornictwo wpasuje się do każdego wnętrza. Aby zachować wspaniały […]

140,54 

Home Decor – Tropikalny liść – Świecznik

Wymiary: 18x36x13cmMateriał: Drewno Mango, metal  Dekoracyjny świecznik na tealight, który wprowadzi blask i styl do naszego wnętrza. W towarzystwie blasku świecy będzie prezentować się pięknie i niebanalnie.

118,65 

Home Decor – Statek, wakacyjny klimat – Świecznik (10cmx9cm)

Dekoracyjny świecznik na tealight, który wprowadzi radość i styl do naszego wnętrza. W towarzystwie blasku świecy będzie prezentować się pięknie i niebanalnie.Wymiary – 10 cm x 9 cm

36,95 

Home Decor – Serce Love na podstawce z drewna mango – Świecznik

Metalowa figurka w kształcie serca, w sercu wpisany napis LOVE. Umieszczony na podstawce z drewna mango. 

60,98 

Home Decor – Metalowe serce na podstawce mango – Świecznik (20cmx10cm)

Metalowy świecznik na podstawie, z drewna mango, która wprowadzi styl do naszego wnętrza. W towarzystwie blasku świecy będzie prezentować się pięknie i niebanalnie.

82,35 

Home Decor – Gwiedny świecznik na 4 tlighty – Świecznik (58x14x23cm)

Dekoracyjny świecznik wykonany z czarnego metalu w formie czterech gwiazdek.Zawiera 4 szklane kieliszki na tealighty.Idealna dekoracja zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego wnętrza.

129,15 

Home Decor – Fioletowe szkło – Świecznik (9x5x9cm)

Dekoracyjny świecznik na tealight, który wprowadzi blask i styl do naszego wnętrza. W towarzystwie blasku świecy będzie prezentować się pięknie i niebanalnie.

18,77 

Home Decor – Czerwone szkło – Świecznik (9x5x9cm)

Dekoracyjny świecznik na tealight, który wprowadzi blask i styl do naszego wnętrza. W towarzystwie blasku świecy będzie prezentować się pięknie i niebanalnie.

18,77