Baterie

Filtruj wg ceny

Kategorie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA Z WYLEWKĄ TYPU ST

Umywalka zlewozmywakowaDwuuchwytowaStojąca z wylewką typu”ST”Długość wylewki: 15 cmKOLOR :ChromW komplecie:wężyki 3/8″GWARANCJA PRODUCENTA:2 LATA Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

195,28 

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA STOJĄCA Z WYLEWKĄ TYPU ST

Dwuuchwytowa, stojąca z obrotową wylewką typu „ST”Głowica ceramiczna 1/4 obrotu<Kolor: chrom W komplecieWężyki przyłączeniowe 3/8”, 35 cm x 2 szt.Parametry techniczneGrupa akustyczna IIKlasa przepływu B Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

187,77 

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ TYPU U

Podstawowe informacjeTyp: dwuuchwytowaRodzaj :UmywalkoweLinia : budowaZawory: 2 pokrętłaWylewka: Kształt UZasięg wylewki: [mm]200 -techniczneTermostat: InneAtest Higieniczny PZHKolor: chrom Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

206,21 

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ TYPU U

Cechy: Dwuuchwytowa, ścienna, z wylewką typu „U” obrotowa wylewkaGłowica ceramiczna 1/4 obrotuKolor: chromParametry techniczneGrupa akustyczna NKlasa przepływu B Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

206,21 

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ TYPU S

CechyDwuuchwytowa, ścienna, z wylewką typu „S”Głowica ceramiczna 1/4 obrotuKolor: chromParametrytechniczneGrupa akustyczna NKlasa przepływu B Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

206,21 

BATERIA UMYWALKOWA-ZLEWOZMYWAKOWA ŚCIENNA Z WYLEWKĄ TYPU S

Umywalkowa-zlewozmywakowa dwuuchwytowa ścienna z wylewka typu “s” długosć wylewki:20 cmkolor:chromgwarancja producenta: 2 lata Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

206,21 

BATERIA UMYWALKOWA JEDNOUCHWYTOWA STOJĄCA Z RUCHOMĄ WYLEWKĄ

Montowanie:StojącaKolor: Chrom Ilość otworów: 1-otworowa Właściwość: Jednouchwytowa, Głowica ceramicznaStyl:Klasyczny Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

188,21 

BATERIA UMYWALKOWA JEDNOUCHWYTOWA STOJĄCA

Jednouchwytowa,stojącazasięg wylewki: 105 mmmieszacz: 40 mmkolor: chromW kompleciewężyki 3/8 ‘’, 30 cm x 2 sztukikorek automatyczny 11/4” Produkt jest sprzedawany w ilości minimalnej: cena za 1. SZT.

200,21